Eheim 2217 Akvaryum için Pervane
Eheim 2217 Akvaryum için Pervane

Eheim 2217 Akvaryum için Pervane

Marka : Eheim
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 4011708761632

Eheim 2217 Akvaryum için Pervane

Eheim 2217 Akvaryum için Pervane, akvaryumunuzun dış filtrenizin suyunu etkili bir şekilde dolaştıran ve filtrasyon işlemini optimize eden önemli bir yedek parçadır. Bu özel pervane, Eheim 2217 model akvaryum dış filtre sistemleri için tasarlanmış olup suyun akışını düzenlerken akvaryumunuzun suyunun kalitesini artırır.

Ürün, dayanıklı ve yüksek kaliteli malzeme yapısıyla öne çıkar. Pervane, filtrenizin motorunun gücüyle dönerken suyun akışını sağlar. Bu sayede su içindeki partiküllerin yakalanması ve temizlenmesi daha etkili bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca, akvaryumunuzun suyunun dolaşımını sağlayarak balıklarınızın yaşam alanının daha sağlıklı ve dengeli olmasını destekler.

Eheim 2217 Akvaryum için Pervane, kolay montajı ve kullanımı ile dikkat çeker. Filtrenizin suyunu en iyi şekilde dolaştırmak ve suyunuzu temizlemek istiyorsanız, bu yedek pervane sizin için ideal bir tercih olabilir.

Eğer akvaryumunuzun suyunun dolaşımını optimize etmek ve suyunuzu temiz ve berrak tutmak istiyorsanız, Eheim 2217 Akvaryum için Pervane ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunabilir. Su dolaşımının ve filtrasyonunun önemini vurgularken, akvaryumunuzun suyunun kalitesini yükseltebilir ve balıklarınızın yaşam kalitesini koruyabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR