Naturalis Smart Barf 100% Natural Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 500 Gr
Naturalis Smart Barf 100% Natural Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 500 Gr

Naturalis Smart Barf 100% Natural Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması 500 Gr

Marka : Naturalis
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺205,88(KDV Dahil)
İndirimli : ₺151,47(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8682878506123

Naturalis Smart Barf 100% Natural Sığır Etli Yetişkin Köpek Maması

Evcil dostlarımızın günlük olarak ihtiyaç duyduğu vitamin, protein, mineral, yağ ve yağ asidi gibi bütün temel besin maddelerini içeren bir gıdadır.

Özenle seçilmiş doğal ürünler ile oluşturulan dengeli içeriği sayesinde hassas bir mideye sahip olan veya yüksek enerjili, aktif köpekler de dahil olmak üzere tüm köpek ırklarının kullanımı için uygundur.

İnsan tüketimine uygun %100 doğal ham maddeler ile elde ettiğimiz ürünümüzün %80’i taze etten, %20’si ise taze meyve, sebze ve baharatlardan oluşur. İçeriğinde hiçbir kimyasal, renklendirici ve koruyucu bulunmaz.

Analitik Bileşenleri

Ham Protein: % 47,2

Ham Yağ: % 29,8

Ham Kül: % 9,1

Nem: % 2,1

Kcal/100g: 386

BARF nedir?

BARF ' Biologically Appropriate Raw Food' kısaltması olan, “biyolojik olarak uygun çiğ gıda” anlamına gelir.

Kullandığımız yöntem sayesinde çiğ gıdaların tüm özelliklerini koruyarak vahşi doğadaki kurtların beslenme düzenine enyakın besini oluşturuyoruz.

Naturalis'te çeşitli araştırmalar sonucunda Barf uzmanlarından edindiğimiz tarifleri bir araya getirdik, bu sürecin en zorlu aşaması ise bu tarifleri doğru bir şekilde uygulayabilmek oldu.

Yıllar boyu süren araştırma ve çalışmalarımızın sonucunda evcil dostlarımızın sağlığını korumak için ihtiyaç duyulan tüm doğal besinleri içeren bu tarifi oluşturduk.

Tek bir mama içinde yer alan özenle seçilmiş 20'den fazla besin sayesinde bu harika yiyeceğe “SMART BARF” adını verdik. Ana malzememiz olan etin,değerli sebze, meyve ve baharatlarla zenginleştirilmesi sayesinde tarifimiz hipoalerjenik ve

antioksidan açısından zengin bir gıda haline gelerek parazitlerin uzaklaşmasını sağlayan doğal bir koruyucu görevi görür.

Malzemelerimizin hepsi birinci sınıf ve sertifikalı olarak özenle seçilmiştir. Beslenme prensiplerimizi güçlü tutabilmek adına, dehidrasyon yöntemiyle mamadaki belirli bir miktar su 24 saat boyunca düşük sıcaklıklarda çıkartılır.

Böylelikle ürünümüz herhangi bir katkı maddesine gerek kalmadan uzun süre muhafaza edilebildiği için kimyasal işlemler, koruyucular, tahıllar ve lezzet arttırıcılar kullanılmaz.

Tüm süreç, insan sağlığı için Avrupa HACCP yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR