Nature's Protection Red Coat Sindirim Destekleyen Somonlu Kırmızı Tüylü Köpek Ödül Maması 160 Gr
Nature's Protection Red Coat Sindirim Destekleyen Somonlu Kırmızı Tüylü Köpek Ödül Maması 160 Gr

Nature's Protection Red Coat Sindirim Destekleyen Somonlu Kırmızı Tüylü Köpek Ödül Maması 160 Gr

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺190,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺140,16(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 4771317472724

Nature's Protection Red Coat Sindirim Destekleyen Somonlu Kırmızı Tüylü Köpek Ödül Maması 150 Gr

Tüm ırklardan kırmızı ve kızıl tüylü köpekler için sindirime yardımcı olan hipoalerjenik köpek ödül maması.

Nature's Protection Superior Care Red Coat Hipoalerjenik ve Bağırsak Bakımı Gıda alerjilerine yatkın yetişkin köpekler için kırmızıya boyanmış tüyler için tasarlanmış, somonlu tahılsız yem takviyesi.

Lezzetler, yapılan çalışmalara dayalı olarak istisnai bir formüle göre oluşturulmuştur, bu nedenle tüyün kırmızı pigmentinin korunmasına ve vurgulanmasına yardımcı olabilir ve evcil hayvanın sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olabilir.

Hassas ve alerjik evcil hayvanlar için uygundur.

Alerjik reaksiyonlara neden olabilecek tahıl kökenli bileşenlere ek olarak. Hassas sindirim sistemine sahip evcil hayvanlar için uygundur, sindirim sistemine yük oluşturmaz. Lezzetlerdeki dengeli probiyotik ve prebiyotik içeriği, bağırsak bakterilerinin uygun dengesini, sağlıklı bir bağırsak ortamını ve sorunsuz bir sindirim sürecini sağlamaya yardımcı olur.

Deniz yosunu ayrıca "süper gıda" olarak da adlandırılır. A, C, K ve B6 vitaminleri, kalsiyum, potasyum, bakır, iyot ve manganezin doğal bir kaynağı olan deniz yosunu, diş plağı ve taşları çıkarma etkisini artırır.

Hayvansal proteinlerle desteklenmiştir.

Taze Somon Ziyafeti

En kaliteli proteinin ana ve kolay sindirilebilir kaynağı somondur. Özenle seçilmiş protein kaynakları nedeniyle, bu lezzetler hassas sindirim sistemine sahip evcil hayvanlar için uygundur.

Yüksek Miktarda Lif İçerir.

Lezzetlerin içeriği beyazımsı damarın tohumlarının kabuklarıdır. Bu lifler, cürufların vücuttan atılmasına, dışkılamayı kolaylaştırmaya, hayvanın vücudunu sindirim için yararlı maddelerle zenginleştirmeye yardımcı olur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR