Pet Comfort Alpha Mirandus 17 Kedi ve Köpek Yatağı S 50x60 Cm
Pet Comfort Alpha Mirandus 17 Kedi ve Köpek Yatağı S 50x60 Cm

Pet Comfort Alpha Mirandus 17 Kedi ve Köpek Yatağı S 50x60 Cm

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.027,66(KDV Dahil)
İndirimli : ₺817,86(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 2
Barkod : 8683181132504

Pet Comfort Alpha Mirandus 03 Kedi ve Köpek Yatağı S 50x60cm

Yetişkin Ağırlığı 10 Kg yi geçmeyen küçük ırk köpeğinizin ve kedinizin konforu ve rahatı için her ayrıntısı düşünülmüş, ergonomik, şık ve çok kaliteli köpek ve kedi yatağıdır.

Köpek yatağının yüksekliği 30 cm dir. Köpek yatağı iç ölçüleri 35x50cm dir.

Dış kılıfın dış tarafı çok kaliteli hayvan sağlığına uygun kumaştan, iç tarafı çok kaliteli bebek ve hayvan sağlığına uygun peluş kumaştan, içi ayrı özel kılıf içerisinde 1. sınıf elyaftan üretilmiştir. Taban yastığı iç dolgusu 1. sınıf yastık elyafıdır.

Dış kılıf düşük ısı kuru temizleme ile temizlenebilir veya çamaşır makinasında 30C de yıkanabilir. Özel kılıf içerisindeki kaliteli elyaf yastık elde düşük ısıda yıkanabilir.

Ürünün alt tarafında yer alan özel üretim kaymaz kumaş sayesinde köpek yatağı, parke, mermer vb yüzeylerde kaymaz. Köpeğiniz güvenle üzerine çıkabilir, yatabilir, kenarlarına sırtını yaslayabilir ve olduğu yerde ayağa kalkıp kendi etrafında dönebilir.

Özel PE şeffaf poşet içerisine paketlenmekte ve size güvenle ulaştırılmaktadır. Talep edildiği takdirde vakumlu ambalaj seçeneği bulunmaktadır.

  • Özel kılıf içerisindeki kaliteli elyaf yastık elde düşük ısıda yıkanabilir.
  • Köpeğiniz güvenle üzerine çıkabilir, yatabilir, kenarlarına sırtını yaslayabilir ve olduğu yerde ayağa kalkıp kendi etrafında dönebilir.

Ürün Ölçüleri

  • Yatağın Yüksekliği: 23 cm
  • Yatağın İç Ölçüleri: 28x35 cm
  • Yatağın Dış Ölçüleri: 50x60 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR