Skatrixx Kedi Köpek Ve Kuş Yara Ve Deri Bakım Çözeltisi 150 Ml
Skatrixx Kedi Köpek Ve Kuş Yara Ve Deri Bakım Çözeltisi 150 Ml

Skatrixx Kedi Köpek Ve Kuş Yara Ve Deri Bakım Çözeltisi 150 Ml

Marka : Skatrixx
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺71,19(KDV Dahil)
İndirimli : ₺52,38(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8681106850632

Skatrixx Kedi Köpek Ve Kuş Yara Ve Deri Bakım Çözeltisi

Alman elektrolize aktif su (ECA) teknolojisine sahip cihazlarımızla üretilen Skatrixx yüksek elektrokimyasal ve biyolojik aktiviteli, mikrobiyel saldırılara karşı koruyarak direnç oluşumunu önleyen, deri bakımı ve hijyen ürünüdür.

Veteriner alanında; hayvanlarda deri, meme ve tırnak enfeksiyonlarına karşı tedaviye yardımcı olur.

Özellikle kedi, köpek ve kanatlılarda meydana gelen yaralarda, atların derisinde, tırnağında ve burnunda oluşabilecek mantar kaynaklı rahatsızlıklarda yara temizleyicisi olarak, büyükbaş hayvanlarda açık yara ve meme hijyeninde ve enfeksiyonlara bağlı ağız, burun ve deride oluşan lezyonların neden olduğu yaraların tedavi süresinin hızlanmasında, yaraların hızlı iyileşmesine destek amaçlı ve karkas hijyeninin sağlanmasında kullanılır.

Bileşimi: Renksiz, klor kokulu ve homojen bir solüsyondur. % 0,022 oranında hipokloröz asit, % 0,00005 oranında hidrojen peroksit, % 0,2-0,5 sodyum klorür ve % 99,48-99,78 oranında redox değeri ± 1300 mV olan aktifleştirilmiş bir çözeltidir.

GENEL UYARILAR

Ürünü kullanmadan önce mutlaka prospektüsü okuyunuz. Ürünü kullanırken metal cisimlere temas eƫrmeyiniz ve kapağını sürekli kapalı tutunuz. Ürünü ışık almayan ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU

Skatrixx spreyi saf haliyle kullanılabildiği gibi 1/1, 1/2, 1/4, 1/5, 1/10, 1/25, 1/50 ve 1/100 oranlarında su ile karışım hazırlanarak püskürtme, daldırma veya silme şeklinde kullanılır.

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ

Kendi ambalajı içinde, oda ısısında, ışıktan ve nemden uzakta muhafaza edilmelidir. Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 1 yıldır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR