Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (16:30'a kadar) siparişler kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin petmez.com'a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firması

  • MNG Kargo (Kapıda Nakit veya Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği Mevcut).MNG Kargo Tarafından teslimatı yapılabilen Tüm Türkiye'ye gönderi yapılır.MNG Kargo Mobil Alan (Gelen kargoların haftanın belirli günleri teslim edilmek üzere götürüldüğü mevki ve yerleşim yerleridir ) ve MNG Kargo AT Dışı (Kargonun şubeden alıcı tarafından teslim alınması gereken adresler.AT Dışı adreslerde hiçbir şekilde MNG Kargo şubesi dışında teslimat yapılması mümkün değildir.Alıcının kargo şubesinden kimlik beyanıyla teslim alması gerekir.)Teslimat adresinin MNG Kargo Mobil Alan ve AT Dışı olması durumunda teslimat ile ilgili yaşanılan aksaklıklardan firmamız sorumlu değildir.Sipariş teslim adresi olarak verdiğiniz adresin Mobil Alan veya AT Dışı olma durumunu bulunduğunuz adreste MNG Kargo firmasından öğrenebilirsiniz.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından kargo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

petmez.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR