Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7.5 Kg
Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7.5 Kg

Advance Mini Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 7.5 Kg

Marka : Advance
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8410650215167

Advance Sensitive Somonlu Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

Advance Sensitive Somonlu Küçük Irk Köpek Maması yetişkin küçük ırk köpekler için özel hazırlanmış super premium mamadır. Özellikle gıda hassasiyeti, tüy ve deri sorunu olan köpekler için şiddetle tavsiye edilir. İçeriğinde protein kaynağı olarak somon bulunan mamanın omega 3 ve omega 6 içeriği sayesinde köpeğinizin cildi ve tüyleri güzelleşir, parlak bir hal alır. Advance'in özel formülleriyle üretilen bu köpek maması üstün lezzete sahiptir, Advance Mini Sensitive'e köpekleriniz kolay kolay hayır diyemez.

Advance köpek maması büyük ırk köpeklerin eklem sorunu hassasiyetine önem veren ve bu soruna yol açmayacak şekilde mamalar üreten nadir firmalardandır.

Deri alerjileri için en iyi köpek maması, hidrolize protein veya evcil hayvanınızın tepki verme olasılığının düşük olduğu bir tek kaynaklı özgün protein içeren hipoalerjenik köpek mamasıdır.

ADVANCE Sensitive Mini, hassas mideli yetişkin küçük cins köpekler (10 kg'dan az) için özel olarak formüle edilmiş eksiksiz ve dengeli bir üründür. Hassas bir mide, sindirim sorunları ve bazen de cilt semptomları ile kendini gösterebilir.

Pirinçle birlikte hayvansal proteinin tek kaynağı olan somon balığından oluşan tek proteinli formülü, Advance Sensitive Mini'yi hassas mideli köpekler için ideal, kolay sindirilebilir bir ürün haline getiriyor.

Advance, dostunuzun bağışıklık sistemini güçlendirir ve sağlıklı bir ömür geçirmesine katkıda bulunan en son bilimsel veriler örnek alınarak üretilir.

Advance köpek maması sindirim hassasiyeti yaşayan köpek için tavsiye edilen ve köpeklerin %90'ınında işe yarayan bir formule sahiptir.

Advance Sensitive Somonlu Küçük Irk Köpek Maması Faydası ve Özellikleri

*Advance Somonlu küçük ırk köpek maması hassas sindirim sağlığına sahip köpeklerin sindirim sağlığını destekler.

*Advance markasının özel formüle sahip içeriği sayesinde köpeğiniz sağlıklı cilt ve parlak tüylere sahip olur.

*Tartar oluşumunu önler köpeğinizin nefesinin taze kalmasını sağlar.

*Besin emilimi yapan bağırsak florasını güçlendirir ve böylece köpeğinizin dışkısındaki kötü koku azalır.

*Zengin bir içeriğe sahip köpek mamasıdır, köpeğinizin güçlü kalmasını ve yaşamsal fonksiyonlarını devam ettirmesini sağlar.

Yetişkin köpekler için gerekli tüm besin maddelerini bünyesinde bulunduran bu yetişkin köpek maması, içerik kalitesi ve müşteri memnuniyeti göz önününe alınarak en iyi köpek maması kategorisinde listelenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR