Bio Pet Active Calming Premiks Köpek Sakinleştirici Tablet 90 Gr 60 Adet
Bio Pet Active Calming Premiks Köpek Sakinleştirici Tablet 90 Gr 60 Adet

Bio Pet Active Calming Premiks Köpek Sakinleştirici Tablet 90 Gr 60 Adet

Marka : Pet Active
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8698931094308

Bio Pet Active Calming Premiks Köpek Sakinleştirici Tablet

Bio Pet Active Calming Premiks, köpeklerinizin sakinleştirilmesine ve stresle başa çıkmalarına yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş bir sakinleştirici tablet formülüdür. Bu tablet, köpeklerin sakin ve rahat olmalarına destek sağlar.

PetActive Calming Köpek Sakinleştirici Tablet 60 Tb ürünü, köpeğiniz için özel olarak tasarlanmış bir tablet çeşididir. İçeriğinde L-Triptofan, Vitamin B1 ve Passiflora Özü bulunmaktadır. Bu özel premiks, stresli olma durumunda köpeğinizin rahatlamasına yardımcı olur.

Ürün, 30 dakika önce mamaya katılarak ya da direkt olarak verilerek kullanılabilir. Köpeğinizin ağırlığına göre dozaj ayarlaması yapılmalıdır.

Ürün Özellikleri:

  • Doğal Sakinleştirici Maddeler: Tablet, köpeklerin sakinleşmesine yardımcı olabilecek doğal bileşenleri içerir. Bu, stresli durumlarla başa çıkmalarına yardımcı olur.
  • Stres ve Kaygıyı Azaltır: Tabletler, seyahat, ayrılma kaygısı, fırtına veya gürültülü etkinlikler gibi stresli durumlarla başa çıkmak isteyen köpek sahiplerine yardımcı olur.
  • Lezzetli ve Kolay Kullanım: Tabletler, köpeklerin severek tüketebileceği bir lezzetle tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır.

Anahtar Faydalar:

  • Köpeklerin sakinleşmesine yardımcı olur.
  • Stres ve kaygıyı azaltır.
  • Doğal ve etkili bir sakinleştirici takviye.
  • Lezzetli ve kolay kullanım.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR