Bio Pet Active Vitalicat Kediler için Multivitamin Tableti 150 Adet 75 Gr
Bio Pet Active Vitalicat Kediler için Multivitamin Tableti 150 Adet 75 Gr

Bio Pet Active Vitalicat Kediler için Multivitamin Tableti 150 Adet 75 Gr

Marka : Pet Active
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8698931092052

Bio Pet Active Vitalicat Kediler için Multivitamin Tableti

Bio Pet Active Vitalicat, kedilerinizin sağlığını ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla geliştirilmiş bir multivitamin tablettir. Kedinizin ihtiyaç duyduğu temel besin maddelerini içerir ve genel sağlığını destekler.

Yaşamı paylaştığımız kedilerin vücut sağlığının korunabilmesi için vitamin ve mineral desteğine ihtiyaçları vardır. Kedilerin vücudunda yeteri kadar karşılanamayan vitamin ve mineral desteği için çeşitli takviye edici ürünler bulunur. Bio PetActive Vitalicat multivitamin; yetişkin ve yavru kedilerin gelişimini desteklemeye yardımcı bir vitamin takviyesidir. Ürün, kedilerin bağışıklık sistemini hastalıklara karşı daha dirençli hâle getirir. Bio Pet Active multivitamin takviyesi, dengeli bir vitamin ve amino asit karşımıdır. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde kedilerin sağlığını destekler ve hastalıklara karşı koruma sağlar. Çiğneme tableti olarak üretilen ürünün kullanımı da oldukça kolaydır. Kaliteli üretimi, güvenilir içeriği ve faydalı yapısıyla bu ürünü, kedinizin sağlıklı gelişimini desteklemek için güvenle kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

  • Çeşitli Vitaminler ve Mineraller: Vitalicat, kedilerin vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli önemli besin maddelerini içerir. A, D, E, C vitaminleri ve çinko, selenyum gibi mineraller bu tablette bulunur.
  • Lezzetli ve Kolay Kullanım: Tabletler, kedilerin severek tüketeceği lezzetli bir formda tasarlanmıştır, bu nedenle kullanımı kolaydır. Kediniz için günlük besleme rutinine kolayca ekleyebilirsiniz.
  • Destekleyici ve Güçlendirici: Vitalicat, bağışıklık sistemini destekler, deri ve tüy sağlığını iyileştirir ve enerji seviyelerini artırır. Kedinizin daha enerjik ve sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Anahtar Faydalar:

  • Kedinizin temel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını karşılar.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Deri ve tüy sağlığını iyileştirir.
  • Enerji seviyelerini artırır.
  • Kedinizin genel sağlığını destekler.
 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR