Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti 5 Adet
Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti 5 Adet

Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti 5 Adet

Marka : Chicos
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 1670000156862

Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti

Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti, akvaryumunuzun temizliği ve bakımı için kullanmak bir cihazdır. Bu set, akvaryumunuzdaki su korumanızı korumanızı ve balıklarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlamak için çeşitli işlevlere sahiptir.

Setin içinde bulunan vakumlu boru, akvaryum tabanlarındaki atıkları ve diğer kirleri temizlemek için kullanılabilir. Vakumlu borunun ucundaki filtre, suyun temiz kalmasını sağlar ve atıkların akvaryumunuzun korunmasını sağlar.

Ayrıca, setin içinde bulunan tırtıklı boru, akvaryum camlarını ve taşları temizlemek için kullanılabilir. Tırtıklı boru, yosun ve diğer kalıntıları kolayca temizler ve akvaryumunuzun görünümünü değiştirir.

Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti ayrıca su değiştirme işlemini de kolaylaştırır. Setin akvaryum giriş hortumu, suyu akvaryumunuzdan dışarı çıktığıa ve yeniden doldurmanıza olanak tanır. Bu işlem, su koruma korumanıza ve balıklarınızın sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamanıza yardımcı olur.

Set, kolay kullanım ve pratik tasarımı ile tek çıkar. Akvaryumunuzun temizliğini yapmak artık çok daha kolay ve hızlı olacak. Chicos Fonksiyonlu Akvaryum Temizleme Seti, evcil hayvan mağazalarında ve çevrimiçi mağazalarında bulunabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR