Reflex Puppy Biftekli Yavru Köpek Maması 3 Kg
Reflex Puppy Biftekli Yavru Köpek Maması 3 Kg

Reflex Puppy Biftekli Yavru Köpek Maması 3 Kg

Marka : Reflex
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8698995028721

Reflex Biftekli Yavru Köpek Maması

❖ Reflex Yavru Biftekli köpek maması, tüm Yavru ırklar için, günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere köpek beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiş tam ve dengeli mama olan bu yavru köpek maması, sığır eti proteini içeren premium köpek mamasıdır.

1 yaşından küçük 12 aylığa kadar olan, tüm ırklara uygun tam ve dengeli formüle edilmiş, biftekli köpek maması, mamalar arasında süper premium olarak bilinir ve Yavru köpek maması kategorisinde listelenen 15 Kg Köpek Mamasıdır.

Biftekli Köpek Maması Ksilo-oligosakkaritler (XOS), mısır koçanının hidrolize edilmesi ile elde edilen süper prebiyotiklerdir. XOS yaklaşık sıfır kalori değeri ile köpeklerde istenmeyen yağlanma ve glisemi gibi sorunların azaltılmasına destek olan düşük tahıllı köpek mamasıdır.

  • ➥ Eklem ve Kas gelişimini sağlar.
  • ➥ Deri ve Tüy hassasiyetini korur ve tüylere ekstra parlaklık katarak canlı durmasını sağlar.
  • ➥ Sindirim hassasiyetini önler gelişiminde olan bağışıklı sorunlarını ortadan kaldırmaya ve önlemeye yardımcı olur.

❖ XOS modifiye olmadan kalın bağırsağa girer ve öncelikli olarak sindirime yardımcı bakterilerden olan Bifidobakteriler ve Laktobasiller tarafından kullanılır. Bu durum, şişkinlik oluşumu ve diğer sindirim rahatsızlıkları gibi enerji kaybına neden olan olumsuz fermantasyonları azaltan düşük tahıllı köpek maması, köpeklerinizin sağlığı için ve idrar yollarının kristalleşmisini önleyecek gerekli besinleri içermekte olup Biftek etli İçeriğiyle dostlarınız için gelişitirilen Yavru köpek mamasıdır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR