Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması 85 Gr 6 Al 5 Öde
Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması 85 Gr 6 Al 5 Öde

Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması 85 Gr 6 Al 5 Öde

Marka : Schesir
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 103
Barkod : 8681612752116

Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması

Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması, kedilerinizin sağlıklı ve lezzetli bir beslenme deneyimi yaşamasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş bir mamadır.

Bu mama, yüksek kaliteli deniz ürünleri içermektedir. Somon, ton balığı, uskumru ve diğer deniz mahsulleri, mama içeriğinde yer alır. Bu taze ve doğal malzemeler, kedilerin protein ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir kaynak sağlar.

Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması, genellikle taneli mamaları tercih etmeyen veya hassas sindirim sistemine sahip olan kediler için uygundur. İçeriğinde tahıllar veya yapay katkı maddeleri bulunmaz. Bu sayede, sağlıklı bir diyet sunarak kedilerin kolay sindirebileceği bir seçenek sunar.

Ayrıca, bu mama yüksek su içeriğine sahiptir. Kedilerin doğal olarak su tüketimine eğilimli olmalarına rağmen, bazıları su içme konusunda zorlanabilir. Bu nedenle, Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması, kedilerin günlük su ihtiyaçlarını bir miktar karşılamalarına yardımcı olur.

Bu kedi maması ayrıca besleyici bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Vitaminler, mineraller ve önemli amino asitler içerir. Kedinizin sağlıklı bir deri ve parlak tüylerine katkıda bulunurken aynı zamanda bağışıklık sistemini destekler.

İçerik:

  • Ton balığı filetosu (%25)
  • Üzüm suyu (%19)
  • Balıkyağı (%0.5)

Analitik Bileşenler:

  • Ham protein: %14
  • Ham yağ: %1.5
  • Ham lif: %0.5
  • Ham kül: %1
  • Nem: %82

Bu bilgilere dayanarak, Schesir Deniz Mahsulleri Serisi Yetişkin Konserve Kedi Maması'nın ton balığı filetosu, üzüm suyu ve balık yağı gibi içeriklerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, yüksek protein, düşük yağ ve lif içeriği dikkate değerdir. Mama ayrıca düşük kül ve yüksek nem içeriği ile de öne çıkar. Bu analitik bileşenler, kedinizin sağlıklı beslenme ihtiyaçlarına uygun bir seçenek sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR