Trendline Adult Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 1 Kg
Trendline Adult Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 1 Kg

Trendline Adult Kuzulu Yetişkin Köpek Maması 1 Kg

Marka : Trendline
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 3
Barkod : 8698995011327

Trendline Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması

 Hijyenik ortamlarda üretilmiş özel bir kuru köpek mamasıdır, gluten içermemektedir. Aynı zamanda sindirim sistemini koruyan yüksek sindirime yardımcı besinler bulunmaktadır. Trendline Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması köpeklere son derece destekleyici ve kaliteli mama türüdür.

Trendline Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması ile köpeğinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer Trendline marka köpek mamaları gibi köpeğimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir köpek mamasıdır.

Yetişkin köpekler için gerekli tüm besin maddelerini bünyesinde bulunduran bu yetişkin köpek maması, içerik kalitesi ve müşteri memnuniyeti göz önününe alınarak en iyi köpek maması kategorisinde listelenmektedir.

Trendline Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması İçeriğindeki Bileşenlerin Özellikleri

✱ Trendline Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması yüksek protein ve dengeli yağar ile tam bir besin deposudur. Deri ve tüy sağlığı için dengeli oranda omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içermektedir. İlave olarak koruyucu veya köpeğimizin sindirimini zorlaştıracak katkı maddesi bulunmamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR