Trendline Adult Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 Kg
Trendline Adult Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 Kg

Trendline Adult Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1 Kg

Marka : Trendline
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 0
Barkod : 8698995027229

Trendline Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

 Hijyenik ortamlarda üretilmiş özel bir kuru kedi mamasıdırgluten içermemektedir. Aynı zamanda sindirim sistemini koruyan yüksek sindirime yardımcı besinler bulunmaktadır. Trendline Tavuklu Yetişkin Kedi Maması kedilere son derece destekleyici ve kaliteli kısırlaştırılmış mama türüdür.

Trendline Kedi Maması ile kedinizin günlük alması gereken besinleri karşılamaktadır. Diğer Trendline marka kedi mamaları gibi kedimizin sağlığını destekleyen ve aynı zamanda düzenleyen bir kedi mamasıdır.

Trendline Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması İçeriğindeki Özellikleri

✱ Trendline Tavuklu Kedi Maması yüksek protein ve dengeli yağar ile tam bir besin olan kısırlaştırılmış kedi maması. Deri ve tüy sağlığı için dengeli oranda omega 3 ve omega 6 yağ asitleri içermektedir. İlave olarak koruyucu veya kedimizin sindirimini zorlaştıracak katkı maddesi bulunmamakta olan Tahılsız kedi mamasıdır.

Optimum Düzeyde Mineraller

➧ Mineral seviyeleri kedinizin sağlıklı olması için özel olarak ayarlanmıştır. Demir, selenyum, klorür, bakır, çinko, iyot, fosfor ve kalsiyum mineralleri kedinizin sağlıklı olmasına katkı sağlayacak.

Vitaminlerden Gelen Güç

➧ Mama içinde vitamin A, D, E, C ve B grubu bulunuyor. Vitaminlerle beslenen kedilerin sağlıkları güçleniyor. Trendline ile beslenen kedilerin bağışıklık sistemi güçlü olduğundan hastalıklara yakalanmıyorlar.

Sindirimi Kolay Mama

➧ Mamanın sindirimi kolay olduğundan sindirim sistemi sorunu olan kediler bile bu mamayı tükettikten sonra sorun yaşamazlar. Hassas bünyeler için özel tasarlanan mama içeriğini kediniz çok sevecek.

Bağışıklığı Artırır

➧ Düzenli mama ile beslenen yetişkin kediler, son derece hassas bir beslenme düzenine sahip olduğu için vücutlarını dış koşullardan gelecek hastalıklara karşı koruyabilir. Bu sayede hayvan severler daha rahat bir nefes alır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR